Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Sprchová tyč k batérii s horným vývodom chróm SET066,0
Kód: 13215Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové súpravy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.35 kg |
| EAN: | 8590309045601 |
| Typ: | bez príslušenstva |
| Hĺbka škatule: | 910 mm |
| Šírka škatule: | 340 mm |
| Výška škatule: | 90 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309045601 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
