Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Sprchová súprava k batérii s horným vývodom, chróm SETECO,0
Kód: 64761Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové súpravy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.28 kg |
| EAN: | 8590309134176 |
| Hĺbka škatule: | 280 mm |
| Šírka škatule: | 960 mm |
| Výška škatule: | 95 mm |
| Typ: | bez batérie |
| Počet pozícií pre ruže: | 1 |
| Počet pevných polôh sprchy: | 1 |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309134176 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
