Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Sprchová súprava chróm KIT869,0
Kód: 13289Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.85 kg |
| EAN: | 8590309064718 |
| Verzia: | chróm |
| Výška výrobku: | 650 mm |
| Šírka výrobku: | 185 mm |
| Hĺbka výrobku: | 75 mm |
| Hĺbka škatule: | 75 mm |
| Šírka škatule: | 210 mm |
| Výška škatule: | 700 mm |
| Priemer rozety: | 80 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309064718 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
