Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Sprchová ružica 5 - polohová chróm RU/285,0
Kód: 13282Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| EAN: | 8590309064640 |
| Počet pozícií pre ruže: | 5 |
| Verzia: | chróm |
| Priemer rozety: | 80 mm |
| Hĺbka škatule: | 55 mm |
| Výška škatule: | 300 mm |
| Šírka škatule: | 160 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309064640 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
