Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Sprchová podomietková batéria Titania Iris New 94450,0
Kód: 13056Podrobný popis
Najpredávanejšie vodovodné kohútiky TITANIA. Dlhoročný líder na trhu s osvedčenou kvalitou a klasickým dizajnom za úžasnú cenu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Podomietkové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| EAN: | 8590309069522 |
| Príslušenstvo: | 1 výstup |
| Hĺbka škatule: | 178 mm |
| Šírka škatule: | 155 mm |
| Výška škatule: | 80 mm |
| Verzia: | chróm |
| Výška výrobku: | 140 mm |
| Šírka výrobku: | 150 mm |
| Hĺbka výrobku: | 100 mm |
| Typ kazety: | 35 mm |
| Záruka netesnosti kazety: | 5 rokov |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309069522 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
