Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Sprchová minisúprava 920, chróm MINI920,0
Kód: 67525Podrobný popis
UŠETRÍTE 60% - s našou sprchovou súpravou výrazne ušetríte !!!Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové súpravy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| EAN: | 8590309134046 |
| Hĺbka škatule: | 275 mm |
| Šírka škatule: | 155 mm |
| Výška škatule: | 105 mm |
| Výška výrobku: | 230 mm |
| Šírka výrobku: | 138 mm |
| Hĺbka výrobku: | 80 mm |
| Počet pozícií pre ruže: | 3 |
| Prietoková rýchlosť pri dynamickom tlaku 3 bary - armatúra: | 8 l |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309134046 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
