Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Sprchová minisúprava 857 MINI857,0
Kód: 13300Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové súpravy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.43 kg |
| EAN: | 8590309068518 |
| Hĺbka škatule: | 90 mm |
| Šírka škatule: | 200 mm |
| Výška škatule: | 310 mm |
| Verzia: | chróm |
| Počet pozícií pre ruže: | 3 |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309068518 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
