Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Sprchová hadica plastová 150 cm biela PVC/150,11
Kód: 13365Podrobný popis
Plastová sprchová hadica s dĺžkou 150 cm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| EAN: | 8590309045731 |
| Výška výrobku: | 22 mm |
| Šírka výrobku: | 22 mm |
| Hĺbka výrobku: | 1500 mm |
| Dĺžka sprchovej hadice: | 150 cm |
| Hĺbka škatule: | 30 mm |
| Šírka škatule: | 250 mm |
| Výška škatule: | 270 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309045731 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
