Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Silónový krúžok ramena 1070 SKR/1070
Kód: 15213Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhradné diely a kazety |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 8590309024811 |
| Typ: | tesnenia |
| Verzia: | Silon |
| Hĺbka škatule: | 15 mm |
| Šírka škatule: | 100 mm |
| Výška škatule: | 80 mm |
| Hĺbka výrobku: | 17 mm |
| Výška výrobku: | 2 mm |
| Šírka výrobku: | 17 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309024811 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
