Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Silónový krúžok 70710, 70720, 70730 SKR/70710
Kód: 64838Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhradné diely a kazety |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 8590309134329 |
| Verzia: | Silon |
| Hĺbka škatule: | 8 mm |
| Šírka škatule: | 110 mm |
| Výška škatule: | 130 mm |
| Výška výrobku: | 8 mm |
| Šírka výrobku: | 19 mm |
| Hĺbka výrobku: | 19 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309134329 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
