Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Sedátko MDF WC/SOFTMDF
Kód: 14720Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toaletné sedadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.05 kg |
| EAN: | 8590309065524 |
| Verzia: | MDF |
| Záruka: | 2,5 roka |
| Šírka škatule: | 380 mm |
| Hĺbka škatule: | 475 mm |
| Výška škatule: | 60 mm |
| Výška výrobku: | 60 mm |
| Šírka výrobku: | 375 mm |
| Hĺbka výrobku: | 455 mm |
| Typ: | pomaly klesajúci odstrániteľný |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309065524 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
