Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Sada na vykurovacie telesá so stredovým pripojením, rohová ZTD30CR
Kód: 14456Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Radiátorové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.91 kg |
| EAN: | 5902194958806 |
| Verzia: | chróm |
| Šírka škatule: | 155 mm |
| Výška škatule: | 190 mm |
| Hĺbka škatule: | 60 mm |
| Výška výrobku: | 75 mm |
| Šírka výrobku: | 195 mm |
| Hĺbka výrobku: | 65 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 5902194958806 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
