Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Ružica so stop ventilom chróm RU/FLIPPER,0
Kód: 13264Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 8590309016144 |
| Výška výrobku: | 160 mm |
| Šírka výrobku: | 45 mm |
| Hĺbka výrobku: | 75 mm |
| Počet pozícií pre ruže: | 1 |
| Priemer rozety: | 40 mm |
| Hĺbka škatule: | 40 mm |
| Šírka škatule: | 119 mm |
| Výška škatule: | 267 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309016144 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
