Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Rozdvojka s adaptérmi 3/4", plast DY8005
Kód: 14782Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nezaradené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 6935637402948 |
| Hĺbka škatule: | 45 mm |
| Šírka škatule: | 120 mm |
| Verzia: | plastové |
| Výška škatule: | 120 mm |
| Výška výrobku: | 83 mm |
| Šírka výrobku: | 116 mm |
| Hĺbka výrobku: | 43 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 6935637402948 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
