Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Rohový ventil s filtrom, hliníková páka 1/2" x 3/8" CF3008/10
Kód: 13996Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rohové ventily |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| EAN: | 8590309065456 |
| Hĺbka škatule: | 20 mm |
| Šírka škatule: | 90 mm |
| Výška škatule: | 120 mm |
| Výška výrobku: | 120 mm |
| Šírka výrobku: | 90 mm |
| Hĺbka výrobku: | 20 mm |
| Typ: | Rohové ventily |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309065456 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
