Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Pumpička dávkovača mydla kov-chróm 0155,Y0
Kód: 13839Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhradné diely |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 8590309033493 |
| Výška výrobku: | 190 mm |
| Šírka výrobku: | 35 mm |
| Hĺbka výrobku: | 75 mm |
| Typ: | sklo |
| Hĺbka škatule: | 32 mm |
| Šírka škatule: | 120 mm |
| Výška škatule: | 215 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309033493 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
