Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Práčková vypúšťacia hadica rovná 350 cm šedá-350cm PV/350
Kód: 13386Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8590309045977 |
| Verzia: | šedá-350cm |
| Výška výrobku: | 19 mm |
| Šírka výrobku: | 19 mm |
| Hĺbka výrobku: | 3500 mm |
| Hĺbka škatule: | 20 mm |
| Šírka škatule: | 320 mm |
| Výška škatule: | 460 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309045977 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
