Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Práčková napúšťacia hadica s kolenom 250 cm šedá-250cm PNK/250
Kód: 13375Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.41 kg |
| EAN: | 8590309045854 |
| Verzia: | šedá-250cm |
| Maximálny pracovný tlak: | 20 barov |
| Výška výrobku: | 19 mm |
| Šírka výrobku: | 19 mm |
| Hĺbka výrobku: | 2500 mm |
| Hĺbka škatule: | 20 mm |
| Šírka škatule: | 280 mm |
| Výška škatule: | 370 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309045854 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
