Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Posuvný jazdec sprchy RAIL601 chróm JP/RAIL601,0
Kód: 15079Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 8590309090038 |
| Šírka škatule: | 55 mm |
| Výška škatule: | 110 mm |
| Hĺbka škatule: | 55 mm |
| Typ: | jazdec |
| Výška výrobku: | 50 mm |
| Šírka výrobku: | 40 mm |
| Hĺbka výrobku: | 110 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309090038 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
