Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Pištol so 6-funkciami a sadou plast DY2323
Kód: 14737Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ručné pištole a postrekovače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| EAN: | 6935637400104 |
| Verzia: | plast |
| Hĺbka škatule: | 177 mm |
| Šírka škatule: | 59 mm |
| Výška škatule: | 287 mm |
| Výška výrobku: | 200 mm |
| Šírka výrobku: | 56 mm |
| Hĺbka výrobku: | 145 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 6935637400104 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
