Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Pištoľ s 10-funkciami DY2034
Kód: 14780Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nezaradené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| EAN: | 6935637400081 |
| Výška výrobku: | 132 mm |
| Šírka výrobku: | 188 mm |
| Hĺbka výrobku: | 60 mm |
| Výška škatule: | 120 mm |
| Šírka škatule: | 130 mm |
| Hĺbka škatule: | 60 mm |
| Verzia: | plastové |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 6935637400081 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
