Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
NOVASERVIS PADWA vaňová batéria bez príslušenstva, 150 mm, 73020/1,0
Kód: 49609Podrobný popis
| TYP | nástenný |
| rozstup batérií | 150 mm |
| Záruka tesnosti kartuše | 5 rokov |
| Typ kartuše | 40 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vane |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Výrobca: | Novaservis |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
