Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Odpadkový kôš guľatý 12 l 6161,0
Kód: 13363Podrobný popis
Kvalitný rad hotelových kúpeľňových doplnkov, ktorý je vďaka svojmu dizajnu a najmä odolnosti vhodný pre všetky typy verejných priestorov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Odpadkové koše |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.08 kg |
| EAN: | 8590309007197 |
| Výška výrobku: | 390 mm |
| Šírka výrobku: | 250 mm |
| Hĺbka škatule: | 254 mm |
| Výška škatule: | 398 mm |
| Šírka škatule: | 262 mm |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309007197 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
