Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Navíjač na hadicu s kolieskami DY660
Kód: 14781Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vozíky na hadice a hadicové bubny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.2 kg |
| EAN: | 6935637400531 |
| Výška výrobku: | 450 mm |
| Šírka výrobku: | 780 mm |
| Hĺbka výrobku: | 430 mm |
| Výška škatule: | 480 mm |
| Šírka škatule: | 315 mm |
| Hĺbka škatule: | 100 mm |
| Verzia: | kov + plast |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 6935637400531 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
