Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Nastaviteľná pištol kov DY2071A
Kód: 14732Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ručné pištole a postrekovače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.31 kg |
| EAN: | 6935637400845 |
| Verzia: | kov |
| Hĺbka škatule: | 41 mm |
| Šírka škatule: | 143 mm |
| Výška škatule: | 263 mm |
| Výška výrobku: | 200 mm |
| Šírka výrobku: | 38 mm |
| Hĺbka výrobku: | 110 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 6935637400845 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
