Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Náhradné úchyt kov 2ks PANTY/KOV
Kód: 14698Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| EAN: | 8590309077879 |
| Výška škatule: | 117 mm |
| Šírka škatule: | 100 mm |
| Hĺbka škatule: | 45 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309077879 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
