Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Mydlenička sklo Orfeus chróm 6936,0
Kód: 13722Podrobný popis
Jednoduchý vzhľad si vás získa. Kúpeľňové doplnky, ktoré spájajú zaujímavú cenu s kvalitou a širokou ponukou typov, ktoré presne zodpovedajú potrebám zákazníkov. Predĺžená záruka 3 roky.Dodatočné parametre
| Kategória: | Dávkovače mydla a misky na mydlo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| EAN: | 8590309108139 |
| Hĺbka škatule: | 80 mm |
| Výška škatule: | 245 mm |
| Šírka škatule: | 155 mm |
| Záruka funkčnosti: | 3 roky |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309108139 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
