Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Mydelnička SMILE ASM02
Kód: 13820Podrobný popis
Naplniť alebo vrátiť. Jednoduchý koncept pre akýkoľvek projekt. Kúpeľňové doplnky z nehrdzavejúcej ocele, ktoré spájajú zaujímavú cenu s kvalitou a širokou ponukou typov, ktoré presne zodpovedajú potrebám zákazníkov. Predĺžená záruka 3 roky.Lepidlo 6100,L nie je súčasťou dodávky.Dodatočné parametre
| Kategória: | Dávkovače mydla a misky na mydlo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.48 kg |
| EAN: | 8590309087977 |
| Verzia: | leštená nehrdzavejúca oceľ |
| Šírka škatule: | 125 mm |
| Výška škatule: | 160 mm |
| Hĺbka škatule: | 90 mm |
| Výška výrobku: | 60 mm |
| Šírka výrobku: | 110 mm |
| Hĺbka výrobku: | 120 mm |
| Záruka funkčnosti: | 3 roky |
| Spôsob montáže: | vlepované vŕtané |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309087977 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
