Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Kúpeľňová sada sprchová FRESH SADA96061
Kód: 13104Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové súpravy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.83 kg |
| EAN: | 8590309078289 |
| Hĺbka škatule: | 193 mm |
| Šírka škatule: | 235 mm |
| Výška škatule: | 677 mm |
| Výška výrobku: | 235 mm |
| Šírka výrobku: | 677 mm |
| Hĺbka výrobku: | 193 mm |
| Verzia: | chróm |
| Záruka netesnosti kazety: | 5 rokov |
| Prívodné rúrky: | 35 cm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309078289 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
