Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Kryt boxu 2-cestný chróm KRYT051R,0
Kód: 15325Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhradné diely a kazety |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 8590309083108 |
| Hĺbka škatule: | 330 mm |
| Šírka škatule: | 242 mm |
| Výška škatule: | 25 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309083108 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
