Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Kozmetické zrkadlo zväčšovacie otočné chróm 6868,0
Kód: 13691Podrobný popis
Kvalitný rad hotelových kúpeľňových doplnkov, ktorý je vďaka svojmu dizajnu a najmä odolnosti vhodný pre všetky typy verejných priestorov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Hotelový program |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.94 kg |
| EAN: | 8590309007425 |
| Hĺbka škatule: | 270 mm |
| Výška škatule: | 55 mm |
| Šírka škatule: | 270 mm |
| Záruka funkčnosti: | 3 roky |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309007425 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
