Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Kartušový prepínač batérie 38020 PR/38020
Kód: 15315Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhradné diely a kazety |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| EAN: | 8590309072423 |
| Typ: | prepínače |
| Výška výrobku: | 43 mm |
| Šírka výrobku: | 23 mm |
| Hĺbka výrobku: | 23 mm |
| Výška škatule: | 130 mm |
| Šírka škatule: | 110 mm |
| Hĺbka škatule: | 23 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309072423 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
