Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Hadica k batérii BAI11BR H/BAIBR
Kód: 50200Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhradné diely a kazety |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8590309093596 |
| Verzia: | bronz |
| Výška výrobku: | 150 mm |
| Šírka výrobku: | 24 mm |
| Hĺbka výrobku: | 24 mm |
| Výška škatule: | 250 mm |
| Šírka škatule: | 170 mm |
| Hĺbka škatule: | 30 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309093596 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
