Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Guľový plnoprietokový kohút, motýlik ŠM 3/8" KFPM101
Kód: 70118Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Guľové ventily |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| EAN: | 5902194992305 |
| Verzia: | 3/8" |
| ovládacia páka: | motýlik |
| Hĺbka škatule: | 160 mm |
| Šírka škatule: | 120 mm |
| Výška škatule: | 65 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 5902194992305 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
