Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
NOVASERVIS FERRO GENOVA sprchová nástenná batéria 150 mm, 74061/1,0
Kód: 49610Podrobný popis
| TYP | nástenný |
| Hĺbka škatule | 130 mm |
| Výška skrinky | 160 mm |
| Šírka boxu | 165 mm |
| Záruka tesnosti kazety | 5 rokov |
| Typ kazety | 35 mm eko |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vane |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5901095647284 |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 5901095647284 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
