Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Elektrická vykurovacia tyč 500W OT/500
Kód: 14798Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektrické vykurovacie tyče |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.48 kg |
| EAN: | 8590309044574 |
| Výška výrobku: | 690 mm |
| Šírka výrobku: | 190 mm |
| Hĺbka výrobku: | 30 mm |
| Hĺbka škatule: | 30 mm |
| Výška škatule: | 690 mm |
| Šírka škatule: | 190 mm |
| Verzia: | 500W |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309044574 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
