Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Držiak uterákov ovál Orfeus chróm 6901,0
Kód: 13720Podrobný popis
Jednoduchý vzhľad si vás získa. Kúpeľňové doplnky, ktoré spájajú zaujímavú cenu s kvalitou a širokou ponukou typov, ktoré presne zodpovedajú potrebám zákazníkov. Predĺžená záruka 3 roky.Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky na uteráky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| EAN: | 8590309108207 |
| Hĺbka škatule: | 80 mm |
| Výška škatule: | 260 mm |
| Šírka škatule: | 270 mm |
| Záruka funkčnosti: | 3 roky |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309108207 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
