Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Držiak sprchy pevný otočný, chróm D/MULTI1,0
Kód: 13354Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 8590309083832 |
| Výška výrobku: | 75 mm |
| Šírka výrobku: | 60 mm |
| Hĺbka výrobku: | 35 mm |
| Výška škatule: | 120 mm |
| Šírka škatule: | 110 mm |
| Hĺbka škatule: | 50 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309083832 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
