Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Drezová stojanková batéria 90313,0
Kód: 12991Podrobný popis
Elegantný a moderný štýl, ktorý sa hodí do každého projektu. Séria TITANIA PURE je riešením pre vašu kuchyňu. Služba pre váš domov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.45 kg |
| EAN: | 8590309089872 |
| Hĺbka škatule: | 413 mm |
| Šírka škatule: | 204 mm |
| Výška škatule: | 73 mm |
| Výška výrobku: | 387 mm |
| Šírka výrobku: | 52 mm |
| Hĺbka výrobku: | 246 mm |
| Typ ramena: | horná - otočná |
| Záruka netesnosti kazety: | 5 rokov |
| Prívodné rúrky: | 50 cm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309089872 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
