Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Automatický zásobník na tekuté mydlo so senzorom, bat.1200 69082,1
Kód: 13737Podrobný popis
Špičková kvalita nášho hygienického programu je vynikajúca pre všetky typy verejných priestorov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Hygienický program |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.95 kg |
| EAN: | 8590309066491 |
| Záruka: | 2 roky |
| Hĺbka škatule: | 129 mm |
| Šírka škatule: | 136 mm |
| Výška škatule: | 296 mm |
| Objem dávkovača: | 1,2 l |
| Výška výrobku: | 260 mm |
| Šírka výrobku: | 125 mm |
| Hĺbka výrobku: | 132 mm |
| Verzia: | biela - plastová |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309066491 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
