Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Aerátor k BAI6BR PER/BAI6BR
Kód: 50209Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhradné diely a kazety |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 8590309093527 |
| Verzia: | bronz |
| Typ: | prevzdušňovače |
| Hĺbka škatule: | 26 mm |
| Šírka škatule: | 80 mm |
| Výška škatule: | 90 mm |
| Výška výrobku: | 38 mm |
| Šírka výrobku: | 26 mm |
| Hĺbka výrobku: | 26 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309093527 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
