Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Nabíjačka pre 40V lítium-iónové batérie Procraft 40/1 | 40/1
Kód: 120615Podrobný popis
Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Akumulátory a nabíjačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.57 kg |
| EAN: | 6973934254341 |
| Napätie batérie: | 40 V |
| LI-ion batéria: | 4 Ah |
| Hmotnosť: | 0,65 kg |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934254341 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
