Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Nabíjačka pre 20V lítium-iónové batérie Procraft 20/1 | 20/1
Kód: 120607Podrobný popis
Na domáce použitie
Autonómnosť akumulátorového náradia je zabezpečená nielen kapacitou a počtom batérií, ale aj možnosťou ich včasného nabitia. Práve tu príde vhod nabíjačka akumulátorov Procraft.
Výber pre každú príležitosť
Prevažná väčšina náradia využíva na svoju prevádzku jeden akumulátor, preto na zabezpečenie nepretržitej prevádzky postačuje súprava minimálne 2 akumulátorov a 1 nabíjačky. Jednu batériu môžete nabíjať, kým sa druhá používa. Pri bežnej prevádzke zostane čas nabíjania vždy kratší ako čas potrebný na vybitie.
Všestrannosť a spoľahlivosť
Nabíjačka Procraft komunikuje s elektronikou batérie, aby sa proces nabíjania čo najviac optimalizoval. Každý nabíjaný akumulátor je monitorovaný samostatne, čím sa eliminuje možnosť nesprávneho nabíjania. Keď nabitie dosiahne 100 %, indikátor sa rozsvieti na zeleno a nabíjačka bude udržiavať len maximálne nabitie batérie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Akumulátory a nabíjačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.29 kg |
| EAN: | 6973934251593 |
| Napätie: | 220 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Napätie batérie: | 20 V |
| Batéria LI-ion, Ah: | 2/4/8 |
| Hmotnosť: | 0,1 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934251593 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
