Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Nabíjačka, pre 16 V lítium-iónové batérie Procraft 16/3 | 16/3
Kód: 120633Podrobný popis
Na domáce použitie
Autonómnosť akumulátorového náradia je zabezpečená nielen kapacitou a počtom batérií, ale aj možnosťou ich včasného nabitia. Práve tu príde vhod nabíjačka akumulátorov Procraft.
Výber pre každú príležitosť
Prevažná väčšina náradia využíva na svoju prevádzku jeden akumulátor, preto na zabezpečenie nepretržitej prevádzky postačuje súprava minimálne 2 akumulátorov a 1 nabíjačky. Jednu batériu môžete nabíjať, kým sa druhá používa. Pri bežnej prevádzke zostane čas nabíjania vždy kratší ako čas potrebný na vybitie.
Všestrannosť a spoľahlivosť
Nabíjačka Procraft komunikuje s elektronikou batérie, aby sa proces nabíjania čo najviac optimalizoval. Každý nabíjaný akumulátor je monitorovaný samostatne, čím sa eliminuje možnosť nesprávneho nabíjania. Po dosiahnutí 100 % nabitia nabíjačka udržiava len maximálne nabitie batérie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Akumulátory a nabíjačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| EAN: | 6973934251555 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Napätie batérie: | 16 V |
| Hmotnosť: | 0,1 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934251555 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
