Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Nabíjacia batéria 20V Li-ion, 4000mAh Procraft 20/4 | 20/4
Kód: 120606Podrobný popis
Optimálna kapacita
Táto batéria má najoptimálnejšiu kapacitu z 20-voltového radu - 4 ampérhodiny, čo vám umožní pracovať dlhý čas bez toho, aby hmotnosť samotnej batérie výrazne zaťažovala ľahké náradie, a zároveň umožňuje dostatočne dlhú prevádzku veľkých nástrojov, ako sú príklepové vŕtačky a píly.
Indikátor kapacity
Dôležitou vlastnosťou našich 20 V akumulátorov je integrovaný indikátor nabitia. To znamená, že batériu nemusíte zakaždým pripájať k zariadeniu, aby ste zistili, či je nabitá. Stačí stlačiť tlačidlo a indikátor rozsvieti aktuálny stav nabitia. Od 100 % nabitia po 25 %
Vysokokvalitný dizajn
Batérie obsahujú regulátor nabíjania/vybíjania, ktorý monitoruje napätie a aktuálnu úroveň nabitia. Aj vďaka použitiu vysokokapacitných batérií boli použité len 2 radové batérie, čo výrazne znižuje zahrievanie a prevádzkový čas v porovnaní s 3 radovými batériami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Akumulátory a nabíjačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.68 kg |
| EAN: | 6973934251562 |
| Napätie batérie: | 20 V |
| LI-ion batéria: | 4,0 Ah |
| Indikátor batérie: | Áno |
| Ochrana proti nadmernému vybitiu: | Áno |
| Ochrana proti prehriatiu: | Áno |
| Hmotnosť: | 0,635 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934251562 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
