Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Nabíjacia batéria, 12V Li-ion, 2000mAh Procraft 12/4 | 12/4
Kód: 120631Podrobný popis
Kompaktnosť a pohodlie
12-voltové batérie majú vynikajúci pomer veľkosti a výkonu. Najčastejšie sa používajú v ľahkom náradí, kde je dôležité, aby bolo možné zariadenie ovládať jednou rukou, často na ťažko prístupných miestach.
Univerzálnosť a spoľahlivosť
Tieto batérie možno používať s akýmkoľvek náradím z radu 12 V náradia Procraft. Na zabezpečenie maximálneho času prevádzky odporúčame zakúpiť dve batérie, aby ste mohli jednu batériu nabíjať, kým sa používa druhá. Okrem toho naše batérie používajú len komponenty najvyššej kvality, čím sa eliminuje rýchla degradácia a strata kapacity.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Akumulátory a nabíjačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| EAN: | 6973934251579 |
| Napätie batérie: | 12 V |
| LI-ion batéria: | 2 Ah |
| Hmotnosť: | 0,2 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934251579 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
