Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Multifunkčná elektrická brúska Procraft MS450 | MS450
Kód: 121684Podrobný popis
Viacúčelová brúska Procraft MS450 je určená na ostrenie nožov alebo nožníc, tvarovanie a ostrenie hrotov špirálových vrtákov, hobľovacích nožov, ostrenie čepelí a dlát. Diamantový brúsny kotúč a robustný 200W motor umožňujú kvalitné spracovanie. Súčasťou balenia je blok na ostrenie dlát, sekáčov a čepelí, blok na ostrenie vrtákov, blok na ostrenie nožov a nožníc, blok na ostrenie sekier, leštiaci blok, matica a šesťhranný kľúč. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostričky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.92 kg |
| EAN: | 6976174160144 |
| Napätie: | 230 V |
| Príkon: | 300 W |
| Revolúcie: | 5600 /min |
| Priemer brúsneho kotúča, mm: | 53 |
| Hmotnosť: | 2,4 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6976174160144 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
