Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Multifunkčná elektrická brúska Procraft MS350 | MS350
Kód: 120485Podrobný popis
Viacúčelová brúska Procraft MS350 je určená na ostrenie nožov alebo nožníc, tvarovanie a ostrenie hrotov špirálových vrtákov, hobľovacích nožov, brúsenie nožov a dlát. Diamantový brúsny kotúč a robustný 65W motor umožňujú kvalitné spracovanie. Súčasťou balenia je blok na ostrenie dlát, sekáčov a čepelí, blok na ostrenie vrtákov, blok na ostrenie nožov a nožníc, matica a šesťhranný kľúč. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostričky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.17 kg |
| EAN: | 6972622484688 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 65 W |
| Revolúcie: | 6700 /min |
| Priemer brúsneho kotúča, mm: | 49,5 |
| Priemer vrtáka,/ max/min mm: | 10/2 |
| Šírka noža mm: | 6 až 51 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Ostrenie dlát, šírka čepele (mm): | 6-51 |
| Ostrenie vrtákov s priemerom (mm): | 2-10 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622484688 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
