Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Multifunkčná brúska Procraft PMT650E | PMT650E
Kód: 120532Podrobný popis
Multifunkčná brúska Procraft PMT650E je určená na brúsenie a rezanie rôznych materiálov. Výkonný 400 W motor s 21 000 otáčkami za minútu zaručuje vysoký výkon pri brúsení a rezaní. Funkcia pomalého štartu zabezpečuje dlhú bezproblémovú prevádzku. Regulácia otáčok umožňuje nastaviť optimálne parametre pri práci s rôznymi materiálmi. Vďaka kompaktnej konštrukcii a nízkej hmotnosti zaručuje možnosť práce v stiesnených priestoroch. Rýchloupínač, zabezpečuje rýchlu výmenu nástrojov (Fein, Bosch, nástavec Extol...) Súčasťou dodávky je škrabka, brúsne kotúče, plastový kufor, trojuholníková brúsna doska. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Multifunkčné brúsky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.84 kg |
| EAN: | 6973934250800 |
| Napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 400 W |
| Revolúcie: | 15000-21000 /min |
| uhol kmitania (dvojstranný): | 4° |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Vibrácie: | ah= 5,87 K= 1,5 |
| Hladina akustického tlaku: | Lpa= 84,0 Kpa= 3 |
| Hladina akustického výkonu Lwa: | Lwa= 95,0 Kwa= 3 |
| Trieda ochrany: | II |
| Trieda párenia: | IPX0 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934250800 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
