MHPower MSKD-1800-24 hybridný solárny menič s UPS, 1800 W, čistý sínus, 24 V, MPPT solárny regulátor, 52901266
Kód: 99193
Môžeme doručiť do:
1800W zdroj UPS na dlhodobé a bezpečné napájanie 230V spotrebičov, nezávislé výstupné napätie, čistý sínusový výstup, ochrana proti preťaženiu, prepätiu, prebitiu alebo zvýšeniu teploty, dobíjanie solárnym regulátorom MPPT. Kov. Čierna farba.
Detailné informácie
Podrobný popis
UPS MHPower MSKD-1800-24 sa používa na dlhodobé napájanie 230 V elektrických zariadení doma, v kancelárii, na cestách alebo kdekoľvek inde. Stabilizované výstupné napätie je nezávislé a máčistý sínusový výstup, takže veľmi pružne reaguje na preťaženie, prepätie, prebíjanie alebo zvýšenú teplotu. To umožňujepripojenie mimoriadne citlivých spotrebičov, ako sú počítače, rádiá, televízory, svetlá, ventilátory, ručné náradie, čerpadlá, vŕtačky, kávovary, rýchlovarné kanvice, požiarne systémy a mnohé ďalšie.
Hlavné výhody
  • Záložný zdroj UPS na dlhodobé napájanie 230 V spotrebičov
  • Môže sa používať doma, v kancelárii, v kempe a na cestách
  • Stabilizované výstupné napätie je nezávislé a má čistý sínusový výstup
  • Zariadenie reaguje na preťaženie, prepätie, prebitie alebo zvýšenú teplotu
  • Vhodný pre citlivé spotrebiče - počítače, televízory, rádiá, vŕtačky atď.
  • Prioritná prevádzka pre oveľa lepší výkon a nižšie straty energie
  • Integrovaný solárny regulátor MPPT s vysokou účinnosťou konverzie
  • Viacero možností prevádzky - sieťové, batériové a solárne napájanie
  • Robustná celokovová konštrukcia a vysoko sofistikované spracovanie
  • UPS vám bude vždy spoľahlivo a oveľa dlhšie slúžiť
Nonstop prevádzka v každej situácii
Maximálna bezpečnosť, vysoká účinnosť
Technické údaje
  • Model: MSKD-1800-24
  • Určenie: Menič napätia
  • Menovitý výkon: 1800 W
  • Pracovné režimy: PV-->BAT-->AC / AC-->PV-->BAT / PV-->AC-->BAT
Sieťová prevádzka (AC)
  • Rozsah vstupného napätia: 140 až 275 V
  • Menovitá frekvencia: 45 až 65 Hz
  • Rozsah výstupného napätia: 195 až 240 V
  • Maximálny nabíjací prúd: do 10 A
Výstupný režim meniča
  • Výstupné napätie meniča: 220 V (±3 %)
  • Výstupný účinník: ≥ 0,8
  • Adaptívna výstupná frekvencia: 50/60 Hz
Fotovoltaika (PV)
  • Rozsah vstupného napätia: 30 až 90 V
  • Maximálny nabíjací prúd: do 40 A
  • Účinnosť premeny energie: až 98 %
Batérie
  • Menovité napätie batérie: 24 V
  • Čas prepnutia na zálohovanie: < 4 ms
  • Kompatibilné batérie: GEL, AGM, konvenčné zaplavené
Zariadenie
  • Chladiaci systém: Chladiaci systém: Áno
  • Integrovaný displej: Displej: Áno (LCD)
  • Zobrazenie údajov: Áno
  • LED indikácia: áno
  • Počet indikačných LED diód: 3
  • Počet elektrických zásuviek: 2 ks
  • Hlavný vypínač: ON/OFF
  • Pripojovacie káble v balení: áno
  • Dĺžka napájacieho kábla: 0,75 m
  • Dĺžka kábla batérie: 0,95 m
Bezpečnosť a životné prostredie
  • Vhodné prostredie: v interiéri
  • Odporúčaná montáž: na stenu
  • Stupeň ochrany: IP20
  • Odolnosť voči prachu: áno
  • Vodotesnosť: nie
  • Relatívna vlhkosť: 10 až 90 % relatívnej vlhkosti
  • Prevádzková teplota: 0 až +40 °C
  • Teplota skladovania: -15 až +45 °C
Fyzikálne vlastnosti
  • Farba: čierna
  • Čistá hmotnosť: 14 kg
  • Rozmery (š x v x h): 31,2 x 31 x 16,7 cm
  • Hmotnosť balenia: 14,5 kg
  • Rozmery balenia (š x v x h): 36 x 36 x 21 cm
Obsah balenia
  1. 1x MHPower MSKD-1800-24
  2. 1x 95 cm batériový kábel
  3. 1x 75 cm sieťový kábel
  4. 1x sada hmoždiniek a skrutiek
  5. 1x užívateľská príručka
Záruka: 24
Hmotnosť: 14 kg
EAN: 8594199731415
Fázy: 1
Asymetria: Nie
Typ meniča: Vysoká frekvencia
Maximálne vstupné napätie (V): 230
Hmotnosť (g): 14
Dĺžka záruky (mesiace): 24
Dĺžka záruky na IČO (mesiace): 24
Rozmery š x v x h (mm): 310 x 312 x 167
Prevádzková teplota (°C): 0 až 40
Nabíjateľné: Áno
Nabíjací prúd (A): 10
Nabíjacie napätie (V): 24
Maximálny špičkový výkon (W): 1800
Podporované batérie: GEL, AGM, klasické zaplavené
Nepodporované batérie: Li-on, Li-Pol, LiFePO atď.
Vstupné/výstupné napätie (V): 24V/230V